Stanislav Krtek

STANISLAV KRTEK - 1. DAN karate shotokan, narozen 1991, trenér III. třídy

Karate se začal věnovat v roce 2003 v klubu SK Karate Spartak Hradec Králové. Je trenérem III. třídy. Trénování se věnuje od roku 2008. Zkoušku na černý pás složil u japonského mistra Manabu Murakamiho. V minulosti se věnoval také bojovému umění Saisho Ki Do.

V roce 2017 byl jedním z hlavních organizátorů Mistrovství Evropy karate SKIEF a v roce 2019 jedním z hlavních organizátorů Mistrovství světa karate SKIF 2019. Pravidelně se podílí i na organizaci mezinárodního turnaje karate Grand Prix Hradec Králové, Mistrovství ČR SKIF a dalších turnajích. Podílí se i na organizaci mezinárodních seminářů s japonskými mistry Nobuakim Kanazawou a Manabu Murakamim.

Závodní úspěchy - S týmem mužů získal titul ligového vicemitra v roce 2018 a v letech 2015 - 2017 získal v Lize kumite družstev bronzové medaile. V roce 2007 získal stříbrnou medaili na mezinárondím turnaji Grand Prix Hradec Králové v kategorii kumite junioři + 75 kg. Vyhrál také turnaje Velká cena Nymburka, Pohár Východočeksého svazu karate a Wakizaši Cup.