Ivana Guzková

IVANA GUZKOVÁ - 2. DAN karate shotokan, narozena 1985, trenérka III. třídy

Karate se začala věnovat v roce 1996 v klubu SK Karate Spartak Hradec Králové. Je trenérkou III. třídy. Je absolventkou kurzů Cvičení se seniory na Academy Face Czech, Aktivizace seniorů na Remedium Praha, PortDeBras na International fitness education. Zkoušku na druhý černý pás karate shotokan absolvovala u japonského mistra Nabuakiho Kanazawy.

V současné sobě se kromě trénování základních skupin karate věnuje také cvičení se seniory - tréinnk karate i posilovací cvičení a věnuje se také masážím (seznam certifikátů ZDE. Dříve se také věnovala bojovému sportu Saisho Ki Do.  

Závodní úspěchy - byla členkou týmu kumite žen, který vyhrál Mistrovství Evropy karate SKIEF 2017. Byla také členkou týmu žen, který získal ligové tituly v letech 2006 - 2009 a 2011 - 2013. V roce 2015 vyhrála Mistrovství České republiky ČSKe v kategorii kumite žen do 68 kg. Českou šampionkou se stala také v roce 2008 v kategorii kumite žen do 60 kg. V roce 2007 se stala dvojnásobnou vítězkou mezinárodního turnaje Grand Prix Hradec Králové, když triumfovala v kategoriích kumite žen nad 60 kg a bez rozdílu hmotnosti. Vyhrála také turnaje Shotokan Cup, Wakizaši Cup, Borth Bohemia Cup, Grand Prix Ústí nad Labem, na Národních pohárech ČSKe získala celkem 21 medailí, z toho 5 zlatých. Je také čtyřnásobnou šampionkou Východočeského svazu karate.