Velké akce 2013

(18.02.2013)
skif_logo.jpg

V roce 2013 pořádá SK Karate Spartak HK několik významných akcí. Kromě tradičních podniků, jakými jsou Světový pohár karate Grand Prix Hradec Králové (27.-28.4.2013) nebo letní soustředění klubu, to budou také Mistrovství ČR a Finále Ligy karate kumite družstev (31.3.2013) a Mistrovství ČR SKIF (9.6.2013).

Přelomovou akcí však bude historicky první samostatný seminář nástupce "trůnu" SKIF Nobuakiho Kanazawy v České republice, který se bude konat 20.-21.4.2013 v Hradci Králové ve sportovní hale Třebeš. Tato událost má především obrovský význam v prohloubení spolupráce našeho klubu s vedením světové federace karate SKIF. Tento seminář je určen téměř pro všechny členy našeho klubu a samozřejmě i dalších klubů ČR. Podmínky (poplatek za seminář a výše technického stupně) napíšeme v nejbližších dnech. Všem, kteří se budou moci tohoto semináře zúčastnit, účast na této akci doporučujeme.
Nobuaki je nástupcem legendárního Hirokazu Kanazawy a je jedním z instruktorů, pod kterým cvičil hlavní trenér klubu Kamil Guzek spolu s dalšími trenéry Spartaku v hlavním centru SKIF v Tokiu. Trenéři Spartaku pak v loňském roce absolvovali seminář Nobuakiho Kanazawy ve slovinském Ruše, kde také úspěšně složili zkoušky Kamil Guzek (4.DAN) a Radka Krejčová (2.DAN).

Medailonek Nobuakiho Kanazawy:
http://www.youtube.com/watch?v=Fr6YM281wbk