Páskování 23.11.2014

(23.11.2014)

 

Níže naleznete seznam pozvaných cvičenců na trénink na páskování v neděli 23.11.2014. Jedná se především o trénink pro cvičence, kteří letos zatím nepáskovali. Případný výběr na hlavní zkoušku páskování bude uskutečněn přímo na tréninku (není tedy samozřejmostí pro všechny pozvané cvičence).

Součástí seznamu je i časový harmonogram a výše případného poplatku za hlavní zkoušku páskování.

V seznamu jsou uvedeni i cvičenci připravující se na 3.kyu, kteří se nemohli zúčastnit termínu 1.11., a dále cvičenci, kterým bylo při srpnovém termínu uděleno „saišin sa“.

 

Další termín páskování, na který mohou být pozváni i další cvičenci, bude v neděli 14.12.

 

Dále si Vás dovolujeme informovat, že od příštího kalendářního roku budeme přecházet z českého modelu páskování na světový, což se bude týkat například barvy pásků. Proto i cvičenci, kteří by odpáskovali ještě v letošním termínu (23.11. nebo 14.12.), již dostanou barvy podle nového modelu, abychom je nemuseli po novém roce měnit. Více o novém modelu páskování napíšeme v nejbližších dnech. Pro tuto chvíli uvádíme pouze nové barvy pásků: 9.kyu – bílý pás, 8.kyu – žlutý pás, 7.kyu – oranžový pás, 6.kyu – zelený pás, 5.kyu – modrý pás, 4.kyu – fialový pás, 3.-1.kyu – hnědý pás.
 

Seznam pozvaných cvičenců + harmonogram