Čipové klíče

(25.03.2015)

Aby se do DV dostali skutečně pouze členové našeho klubu, případně jejich rodiče, bude klika na vnější straně vchodových dveří nahrazena „koulí“ a vstup do DV bude umožněn pouze pomocí čipového klíče. Chceme tak zabránit vstupu do DV nepovolaným osobám, což potenciálně hrozí zejména během večerních tréninků.

Vydávání čipů bude spuštěno ve středu 25.3.2015 a vstup do DV výhradně pomocí čipového klíče bude zahájen v pondělí 13.4.2015. Jednotlivé čipové klíče budou vedeny na jméno a jednotlivé vstupy budou evidovány elektronickým systémem. Cvičenci si mohou přiobjednat více čipových klíčů (například aby měl svůj klíč cvičenec a rodiče). Pokud budete chtít více čipových klíčů, napište prosím požadavek na email info@spartak.cz. Vzhledem k tomu, že se jednotlivé čipy musí ručně nastavit pro konkrétní osobu, v příštím týdnu budeme zatím vydávat čipy cvičencům, dodání přiobjednaných čipů bychom zajistili v dalších týdnech.

Všechny čipové klíče budou vydávány na trénincích proti záloze 150,- Kč. Zálohu budeme vracet na konci sezóny (školního roku) opět proti vrácení čipového klíče, případně si cvičenci mohou klíč ponechat do následující sezóny.

V případě, že by někdo čipový klíč zapomněl, bude u dveří nainstalován také zvonek. Tuto variantu se však prosím snažte využívat zcela výjimečně, neboť zvonění bude narušovat chod tréninků.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte prostřednictvím emailu info@spartak.cz