Závody

Mistrovství ČR ČSKe - 4 medaile pro Spartak

(24.03.2024, 15:04)

Karatisté Spartaku přivážejí 4 medaile z týmových soutěží Mistrovství České republiky ČSKe, které se konalo 23.3. v Českých Budějovicích. Šampionát byl vyvrcholením nominačních závodů a účastnili se ho jen nejlepší závodníci z České republiky. Spartak měl zastoupení v kategoriích kumite týmů mužů a žen a rovněž i v týmových soutěžích kata. 

V kategorii kata tým žen vybojovaly druhé místo Daniela Kulhánková, Karin Doležalová a Anežka Drahá, když ve finále nestačily na brněnský Budokan. Druhé místo patřilo i spartakovskému týmu kumite ve složení Radka Dejdarová, Andrea Žáková a Barbora Bukáčková, které skončily za domácím Fight clubem ČB.

Také v mužské kategorii získal Spartak dvě medaile. David Novák, Jan Rohlena a Filip Solař reprezentovali náš klub v obou disciplínách. V kata obsadili druhé místo za týmem jihomoravského kraje a v kumite vybojovali bronzové medaile, když v semifinále nestačili na vítězný tým TJ Karate ČB. 

Vrcholový sport klubu SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. podporují statutární město Hradec Králové a Královéhradecký kraj.