Ukázky

Naděje královéhradeckého sportu 2018

(01.04.2019, 09:19)

Zástupci reprezentačního týmu SK Karate Spartak HK se zúčastnili ukázek na vyhlašování nejlepších sportovců do 18 let v Hradci Králové s názvem Naděje královéhradeckého sportu 2018.

Tým se představil ve složení Jan Rohlena, David Novák, Barbora Bukáčková, Andrea Žáková, Dominik Gregor, Radka Dejdarová, Lucie Havrdová, Filip Solař, Lenka Rybínová, Aneta Smetanová, Aleš Pejcha, Adam Pejcha, Jan Jaroš, Jiří Jaroš, Matyáš Zalabák, Jakub Hanzlík a také Anna Faltová, která byla současně za své úspěchy v roce 2018 vyhlášena sportovní nadějí v kategorii jednotlivců.

Hlavní trenér klubu Kamil Guzek ještě před ukázkami všechny přítomné v královéhradecké Filharmonii pozval na Mistrovství světa SKIF 2019, které se bude konat v červenci v Hradci Králové. Reprezentační tým poté navázal předvedením toho, co budou moci diváci na světovém šampionátu vidět. Nejprve vybraní závodníci zacvičili eliminační kata věkových kategorií do 18 let a poté přišla na řadu ukázka zápasu kata, který si mohli zkusit rozhodnout i diváci. Pak jednotlivé dvojice předvedly bodovací útoky kumite a několik modelových zápasů, řízených rozhodčími.

Fotografie