Soustředění

Soustředění Nekoř 2017 - 2.den

(14.08.2017, 00:13)

Také v neděli nám velmi přálo počasí, díky čemuž jsme mohli absolvovat bez problémů všechny plánované aktivity. Ráno jsme se v přírodě protáhli při cvičení s tyčemi. Po snídani si všichni zopakovali, jak se píší jejich jména v japonské katakaně, a dopolední trénink jsme absolvovali na kurtu. Procvičili jsme postoje, kopy, řízené kumite a kata na páskování.

Odpoledne po poledním klidu všechny účastníky čekal další dělený trénink, na kterém se testovalo střílení z luku, procvičovalo se házení míčem na cíl, balanční cvičení na slacklině a nechyběly ani šipky. Poté jsme znovu procvičovali kata na páskování a začali jsme nacvičovat kompletní bunkai kata pro čtvrteční soutěž.

Večerní trénink byl trochu volnější. Kromě individuální přípravy na páskování se všichni vyfotili na pohledy a otestovali si silové schopnosti. Na videoprojekci jsme se podívali na ukázku japonských instruktorů SKIF na MS SKIF 2013 a pustili jsme si také vystoupení vítězného japonského týmu kata z MS WKF 2012, abychom se naladili na zítřejší procvičování bunkai a řízeného kumite.

Zítra nás čeká poslední plný tréninkový režim před povinným volným dnem. V plánu je doladění procvičovaných věcí, především bunkai kata a ladit budeme samozřejmě také přípravu na páskování. Nebude chybět ani další testování, tentokrát je na programu zkouška ze cvičení se zbraněmi.

Také v neděli nám velmi přálo počasí, díky čemuž jsme mohli absolvovat bez problémů všechny plánované aktivity. Ráno jsme se v přírodě protáhli při cvičení s tyčemi. Po snídani si všichni zopakovali, jak se píší jejich jména v japonské katakaně a dopolední trénink jsme absolvovali na kurtu. Procvičili jsme postoje, kopy, řízené kumite a kata na páskování.

Odpoledne po poledním klidu všechny účastníky čekal další dělený trénink, na kterém se testovalo střílení z luku, procvičovalo se házení míčem na cíl, balanční cvičení na slacklině a nechyběly ani šipky. Poté jsme znovu procvičovali kata na páskování a začali jsme nacvičovat kompletní bunkai kata pro čtvrteční soutěž.

Večerní trénink byl trochu volnější. Kromě individuální přípravy na páskování se všichni vyfotili na pohledy a otestovali si silové schopnosti. Na videoprojekci jsme se podívali na ukázku japonských instruktorů SKIF na MS SKIF 2013 a pustili jsme si také vystoupení vítězného japonského týmu kata z MS WKF 2012, abychom se naladili na zítřejší procvičování bunkai a řízeného kumite.

 

Zítra nás čeká poslední plný tréninkový režim před povinným volným dnem. V plánu je doladění procvičovaných věcí, především bunkai kata a ladit budeme samozřejmě také přípravu na páskování. Nebude chybět ani další testování, tentokrát je na programu zkouška ze cvičení se zbraněmi.

Fotografie