Soustředění

Radvanice 2023 - 4.den

(16.08.2023, 01:07)

Čtvrtý den našeho intenzivního soustředění byl věnován odpočinkovým aktivitám a tradičnímu turnaji Spartak Trophy. Ráno jsme začali výživnou snídaní, která nám dodala energii na nadcházející výzvy. Poté nás čekala zábavná hra, kde účastníci hledali skryté kartičky s obrázky našich trenérů schovaných po celé chatě.

Dále jsme se pustili do tvorby vlastních bojových sestav (kata) a soutěže Spartak Trophy, která nás prověřila v různorodých dovednostech, jako je měření rychlosti úderu, měření rychlosti reakce, přesnost v házení na cíl a trpělivost v používání japonských hůlek. Po obědě jsme si dopřáli klid držením tiché hodinky a nabrali jsme síly na odpolední program.

Odpoledne jsme podstoupili rychlý test z pravidel sportovního kumite a pokračovali druhou částí Spartak Trophy. Poté jsme si vyzkoušeli zacvičit připravené sestavy ostatních cvičenců z dopoledního programu, nahráli jsme si je a zítra si je budeme společně promítat.

Večer nám přinesl zábavu v podobě hry Aktivity, následovanou tréninkem na páskování a sportovního kumite pro reprezentaci. Den jsme zakončili zavzpomínáním na staré časy a zacvičili si kdysi populární K-aerobik (tedy aerobik s prvky karate cvičený na hudbu),  který se setkal s velkým úspěchem.

Ve středu se opět vrátíme ke klasickému programu soustředění a k intenzivní přípravě na páskování a blížící se mistrovství světa SKIF v Maďarsku.

Fotografie