Soustředění

Radvanice 2020 - 3.den

(28.07.2020, 01:56)

Pondělí jsme zahájili kontrolou z Krajské hygienické stanice, což se v současné době dalo předpokládat. Návštěva proběhla v poklidu, vše bylo z naší strany bez problémů, dokonce jsme byli pochváleni například za zajištění nových formulářů bezinfekčnosti, takže pochvala putuje i všem rodičům účastníků soustředění.

Dopoledne jsme ještě stihli přednášku o názvech technik nové kata Činte a v dopoledním tréninku jsem procvičili techniky sportovního kumite, které s velkým úspěchem zvládli i nejmenší účastníci soustředění. Po obědě a poledním klidu následovala přednáška o první pomoci, o kterou se postaral náš zdravotník Michal.

Odpolední trénink byl zaměřen na přípravu páskování. Na konci tréninku předvedly jednotlivé skupiny podle kyu řízené kumite a kata. Toto cvičení se natáčelo na kameru, což výrazně zvýšilo motivaci a úsilí cvičících. Navečer jsme procvičili s pokročilejšími kata s tyčí (bo) Kanazawa no bo Dai, zatímco méně pokročilí a mladší cvičenci si procvičili základní techniky s bo.

Pondělí bylo také posledním dnem s plným tréninkovým programem. V úterý je naplánován odpočinkový den s doplňkovými aktivitami a po něm už budou následovat soutěžní dny i páskování.
 

Fotografie