Soustředění

Nekoř 2019 - 6.den

(23.08.2019, 08:11)

 

Čtvrtek jsme po dvou dnech díky pěknému počasí mohli zahájit rozcvičkou pod širým nebem. Hlavní náplní dne ale byly tréninky na páskování a kontrola techniky na jednotlivé technické stupně. Po snídani a krátké pauze jsme se odebrali na kurt, kde se trénoval a kontroloval kihon. Ještě před obědem stihly trojčlenné týmy pracovat na vytvoření vlastní kata a zápis technik této sestavy.

Po obědě se pokračovalo v kontrole techniky na páskování, tentokrát v jídelně, kde jsme vyklidili stoly a položili tatami. Večer jsme pak zakončili den opět na kurtu, kde všechny týmy prezentovaly vlastní kata, kterou vymyslely a sestavily. Nutno podotknout, že bylo až k neuvěření, že se na těchto katách pracovalo pouhý jeden den, protože kvalita sestavení i předvedení byla u většiny naprosto perfektní.

Poslední večer na soustředění Nekoř 2019 všichni strávili podle své chuti. Na výběr byl táborák s hraním na kytaru a zpěvem, promítání filmu či stolní hry. Kdo chtěl, mohl samozřejmě i odpočívat, ale zájem o takový způsob strávení posledního večera soustředění příliš nebyl. Zítra nás tedy čeká balení, vyhlášení výsledků jednotlivých disciplín, které se na soustředění zorganizovaly, a odjezd domů.

Fotografie