Semináře

Nobuaki Kanazawa 2019

(30.04.2019, 19:06)

Prezident světové federace SKIF (Shotokan Karate-Dó International Federation) Nobuaki Kanazawa zavítal do České republiky, aby se seznámil se stavem příprav na MS SKIF 2019 a rovněž, aby v Hradci Králové a v Brně uspořádal seminář karate. Ve sportovní hale Třebeš se i přes Velikonoční svátky (konkrétně 20. a 21. dubna) sešlo na 200 cvičenců.

Trenéři klubu SK Karate Spartak Hradec Králové děkují všem členům našeho klubu, kteří se semináře zúčastnili, za skvělou reprezentaci hradeckého karate.

Mistr Kanazawa se na semináři zaměřil především na přípravu na světový šampionát, a tak na programu semináře byl především výcvik sportovních disciplín kata a kumite. Dva tréninky věnoval ale také začínajícím cvičencům s nižšími technickými stupni, jeden zase pro změnu pouze reprezentantům.

Na závěr svého pobytu také udělil několika členům reprezentace ČR, včetně hradeckých závodníků černý pás. 1.DAN získali Anna Faltová, Roman Pavliš, Aneta Smetanová a Lenka Rybínová.

Prezident SKIF Nobuaki Kanazawa se do Hradce Králové vrátí spolu s dalšími japonskými mistry a téměř dvěma tisíci zahraničními účastníky 15.7.2019 na Mistrovství světa karate SKIF 2019.

Fotografie