Aktuální reportáže

Wakizaši Cup 2012

(20.05.2012, 01:11)

Wakizaši Cup byl třetím turnajem, na který v letošní sezóně zavítal širší výběr závodního týmu SK Karate Spartak HK. Po Velké ceně Trutnova a Velké ceně Nymburka byl tento turnaj opět na vyšší úrovni, kromě českých závodníků se ho účastnili i karatisté z Polska a Slovenska.  Závodníci Spartaku nakonec v kata i přes velmi pěkné výkony zůstali bez medaile. Většině začátečník chyběla zkušenost, jistota, přesnost a také větší nasazení. V kumite pak z Wakizaši Cupu do Hradce Králové putuje bronz v kategorii starších žáků do 45 kg zásluhou Adama Matěje a také zlatá medaile. Kategorii juniorů do 76 kg vyhrál Dan Brendl pěkným bojovným výkonem. Širšímu výběru závodní sezóna končí, užší špičku ještě čeká VC Ústí nad Labem. Všichni závodníci se ale střetnou na klubovém Prázdninovém poháru, který se v ZŠ Josefa Gočára bude konat v neděli 24.6.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout zde.