Aktuální reportáže

Radka Krejčová přivezla dva tituly z Turecka

(03.05.2013, 15:07)

Ve dnech 5. - 7. dubna 2013 se v tureckém Istanbulu konal turnaj stylu shotokan WSKU (World Shotokan Karate Union), kterého se zúčastnilo 1803 závodníků z 45 zemí světa. Mezi nimi byla i trenérka našeho klubu Radka Krejčová.

Radka startovala hned ve dvou kategoriích, a to v Shobu kumite žen nad 68kg a v klasickém kumite podle pravidel federace WKF (rovněž ženy nad 68kg). V prvním případě byla její finálovou soupeřkou krajanka Šárka Burýšková z domácího klubu SKR SU Ústí nad Labem. Ve druhém případě bojovala s Radkou o zlato domácí reprezentantka Reyhan Becitová (Ego Spor Kulübü). Radka na celém šampionátu nakonec nenašla ani jednu přemožitelku a do Hradce Králové tak přivezla dvě zlaté medaile. Turnaj pro ní byl jistě dobrou přípravou na nadcházející Mistrovství Evropy, které se koná od 10. do 12. května v Budapešti.

Kompletní výsledky jsou k dispozici na webu sportdata.org - zde.