Aktuální reportáže

Nekoř 2019 - 7.den

(23.08.2019, 23:36)

Pátek byl závěrečným dnem letošního soustředění v Nekoři, ale i tak byl program ještě poměrně nabitý. Ráno jsme si nenechali ujít poslední rozcvičku a během dopoledne se kromě balení věcí ještě trénovalo. Někteří cvičenci ještě dokončovali dílčí zkoušky z páskování na své technické stupně a ostatní si zlehka zacvičili základní nácviky na sportovní kumite, mimo jiné s využitím lap.

Po obědě už zbývalo pouze závěrečné zhodnocení celého soustředění a vyhlášení výsledků páskování a soutěží. Kromě turnaje v kata a řízeném kumite se speciálně vyhlašovaly také výsledky skládání origami i úklidu na pokojích. Na závěr se pak předávaly ceny za tradiční Spartak Trophy, kterou pořádáme každý rok a do které se započítávají výsledky všech soutěží, které v průběhu soustředění absolvujeme. Právě za Spartak Trophy dostali tradičně medaili všichni účastníci soustředění.

Kompletní výsledky páskování a soutěží Vám přineseme v samostatné reportáži.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem účastníkům za velmi příjemné soustředění. Všichni si zaslouží velký respekt za to, jak ho zvládli a jak přistupovali k cvičení i dalším aktivitám. Doufáme, že se všem soustředění líbilo stejně jako trenérům, pro které byla radost s takovými karatisty pracovat.

Těšíme se na další setkávání při trénincích v nadcházející sezóně.

Fotografie