Aktuální reportáže

Nekoř 2014 - 7.den

(21.08.2014, 22:35)

Soustředění SK Karate Spartak HK v Nekoři je za námi. V pátek se vynechala rozcvička, aby se ušetřil čas i síly cvičenců na náročný páteční program. Ten po snídani začal vyklízením a předáním pokojů. Poté se šlo na kurt na hlavní zkoušku kata. Hned po zacvičení se jednotliví cvičenci dozvěděli, jak při zkouškách uspěli. A výsledky byly opravdu vynikající. Na bílý, žlutý a zelený pás uspěli úplně všichni, což je v historii soustředění Spartaku opravdu ojedinělá věc. Někteří ze cvičenců na vyšší technické stupně páskovat nemohli kvůli předepsanému časovému odstupu od předchozího páskování. Ostatní ale opět dosahovali dobrých výsledků v neobvyklém počtu. Celkem odpáskovalo 52 cvičenců, což je opravdu rekordní počet.

Ve skládání origami sice rekord nepadl, ale výsledek se velmi blížil nejvyššímu dosaženému počtu. Tentokrát se složilo celkem 2512 origami.

V pátek se také kromě výsledků páskování vyhlašovaly i výsledky nejrůznějších soutěží a turnajů. Kompletní výsledkový servis ze soustředění najdete na našich stránkách v připravované shrnující reportáži celého soustředění.

Všichni trenéři děkují cvičencům za perfektní nasazení, chování i předvedené výkony na soustředění