Aktuální reportáže

Nejúspěšnější sportovci kraje pro rok 2011

(31.03.2012, 17:28)

V Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové proběhlo 29.3.2012 vyhlášení výsledků ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2011 v Královéhradeckém kraji. Závodnice a trenérka SK Karate Spartak HK Radka Krejčová, která byla v loňském roce druhá na ME ve švýcarském Curychu a vyhrála ME Goju-ryu ve španělské Barceloně, obsadila vynikající třetí místo. Před ní se dostali pouze orientační běžkyně Dana Brožková z TJ Sportcentrum Jičín a vítěz ankety střelec David Kostelecký z SSK Dukla HK.

Nominován byl také kata tým žáků ve složení Vojtěch Jedlička, Lukáš Král, Adam Matěj a David Novák, vítězný ligový žen SK Karate Spartak HK (Radka Krejčová, Eva Lálová, Denisa Martinková, Petra Peceková) i Vojtěch Jedlička za vítězství na Olympiádě dětí a mládeže v Olomouci. Tyto nominace se ale nedostaly na medailové nebo oceňované pozice.

Hlavní trenér SK Karate Spartak HK Kamil Guzek vyhrál anketu trenérů, kteří nemají sportovní činnost jako zaměstnání. Spolu s ním se na pódiu objevili například trenér házenkářekého klubu HBC Jičín Miloslav Kůta (2.místo) či cyklistický trenér TJ Loko Trutnov Miroslav Tlamka (4.příčka).