Aktuální reportáže

Mistrovství ČR SKIF 2018

(26.06.2018, 00:32)

V neděli 17.6.2018 se v královéhradecké Sportovní hale Třebeš konalo Mistrovství České republiky organizace SKIF CZ, a to ve všech věkových kategoriích v disciplínách kata, řízené kumite a sportovní kumite. Do Hradce Králové zavítalo celkem  177 závodníků z 26 klubů, kteří v jednotlivých kategoriích zapsali celkem 332 startů.

Nejúspěšnější výpravou celého šampionátu byl domácí SK Karate Spartak Hradec Králové. Jeho 38 závodníků vybojovalo celkem 15 zlatých, 15 stříbrných a 11 bronzových medailí. Druhé místo v pořadí klubů obsadil Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava (8-5-3) a třetí byl Klub tradičního karate Olomouc (5-7-6). Na stále větší vyrovnanost národních mistrovství poukazuje i fakt, že ze všech 26 zúčastněných klubů získal každý alespoň jednu medaili.

Zde je přehled nových mistrů republiky z řad královéhradeckého Spartaku, z nichž někteří jsou i vícenásobní: