Ukázky

Výroční ukázky 2015

(01.06.2015, 00:13)

Ve sportovní hale Třebeš se dne 18.4.2015 konaly další výrční ukázky klubu, které mají přiblížit činnost klubu Karate Spartak všem příbuzným a známým cvičencům. Na ukázkách se představila většina z našich cvičenců a to v sedmi blocích. Začínali naši nejmenší, tedy přípravka. Naši mladí karatisté předvedli vynikající výkon a právem sklidili velký aplaus od nadšených diváků.

Po nich se představili zástupci skupin D4 a N, tedy cvičenci s 9.kyu. Následovaly technické stupně 8.-7.kyu ze skupin D1, D5 a D6. Dále to byly cvičenci skupin D2 a D7.

Pak přišli na řadu závodníci, nejprve ti, kteří závodní zkušenosti teprve sbírají, tedy skupiny Z2 a Z3 a pak už ti zkušení – skupina Z1. Nechyběli ani cvičenci ze skupin A a D3, kteří sice nezávodí, ale mají za sebou dlouhé roky cvičení a mají také nejvyšší technické stupně.

Vrcholem pak bylo vystoupení našeho vzácného hosta – šéfa světové federace S.K.I.F kancha Nobuakiho Kanazawy z Japonska, v jehož perfektním podání si diváci mohli vychutnat předvedení kata Nidžuhači. Samozřejmě nechybělo ani společné foto a hlavně společné zacvičení základního kihonu a kata Taikyoku Shodan všemi zúčastněnými společně.

 

Fotografie