Ukázky

Labyrint lan 2011

(14.09.2011, 19:16)

Na akci Labyrint lan 2011, kterou během druhého zářijového víkendu pořádalo v Šimkových sadech občanské sdružení Prostor Pro ve spolupráci s RWE, se v rámci nedělního programu představili i cvičenci SK Karate Spartak Hradec Králové. Ti tak doplnili bohatý program pro hradeckou veřejnost nejen ukázkami karate, ale i stanovištěm se speciální elektronickou vestou pro měření síly úderu.

  

Svým karatistickým uměním zpestřili letošní Labyrint lan Jan Rohlena, Iva Nováková, David Novák, Lukáš Král, Vojtěch Jedlička a Adam Matěj. Ukázky sestavil hlavní trenér Kamil Guzek, přímo na místě ale vystoupení SK Karate Spartak HK řídil a komentoval Tomáš Brož. Měření úderu pak zajišťovala také Irena Spiššáková.

V letošním roce vyšlo na akci výborné počasí a tak o návštěvníky rozhodně nebyla nouze, zejména, když v neděli Šimkovými sady projížděli účastníci akce „Město na kole“. K atraktivnosti Labyrintu lan tentokrát přispěla i změna struktury akce – místo častých ukázek jednotlivých, především akrobatických výstupů, měli návštěvníci více prostoru vyzkoušet si všechny atrakce sami.

  

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout zde.