Ukázky

Den náborů 2021

(15.09.2021, 14:41)

V neděli 19.9.2021 se ve sportovním areálu Slavia HK uskutečnil „Den náborů a sportu“. Cílem akce byla prezentace sportů veřejnosti a možnost vyzkoušet si cvičení přes 40 druhů sportů. Akce se účastnili i zástupci SK Karate Spartak Hradec Králové.

V průběhu dne jsme měli dvě vystoupení na podiu, kde jsme prezentovali standardní náplň tréninků karate, které obsahovalo cvičení kihonu, základní i mistrovské kata, techniky do lap, řízenou i sportovní formu kumite a na závěr cvičení se zbraněmi.

Na stanovišti karate si děti, ale i dospělí mohli vyzkoušet základní techniky karate a jejich nácvik do cvičných lap, dále si mohli vyzkoušet trénink stability na balančních deskách, se zbraněmi Bó, tonfy a nunčaky a základní trénink stabilizace páteře cvičením SM systému.

Možnost cvičení karate byla jedna z nejvyužívanějších což, potvrdilo i závěrečné poděkování organizátorů, kteří nás označili jako jedno z nejaktivnějších stanovišť.

Tímto bychom i my rádi poděkovali všem účastníkům z našeho oddílu, kteří se podíleli na opět výborné prezentaci karate a našeho oddílu.
 

Fotografie