Semináře

Technický seminář SKIF - Belgie - 2018

(16.07.2018, 17:51)

Předseda Spartaku a prezident SKIF CZ Kamil Guzek spolu s dalším členem výkonného výboru SKIF CZ Vítem Štenclem se ve dnech 6. až 8. července 2018 zúčastnili oficiálního evropského semináře a mítinku evropské organizace SKIEF v Belgii.

Tentokrát bylo nejdůležitějším bodem návštěvy dojednání některých dosud nevyjasněných bodů v pravidlech a harmonogramu Mistrovství světa SKIF 2019. Zástupci SKIF CZ se sešli s japonskými mistry Nobuakim Kanazawou a Manabu Murakamim a projednali detaily časového rozpisu akcí, především oficiálních mítinků zástupců federací zúčastněných států, školení rozhodčích a seminářů na světovém šampionátu. Dále řešili počet možných reprezentantů, především v kategorii Masters, a také nechali shihanu Murakamimu chrániče vyrobené přímo pro SKIF CZ k oficiálnímu schválení pro Mistrovství světa.

Kromě oficiálních jednání si ale zástupci českého karate samozřejmě zúčastnili i seminářů nejen s kanchem Nobuakim Kanazawou a shihanem Manabu Murakamim, ale i s dalšími přítomnými japonskými mistry Shiro Asanem, Masaru Miurou, Akio Nagaiem a Rykutou Kogou.