Aktuální reportáže

Seminář - Nobuaki Kanazawa 2017

(22.04.2017, 18:47)

Ve dnech 14.-16.4.2017 zavítal do Hradce Králové již popáté japonský mistr Nobuaki Kanazawa, nejstarší syn zakladatele světové federace SKIF Hirokazu Kanazawy.

Tentokrát byly tréninky rozděleny do tří dnů. V pátek 14.4. se stejně jako v loňském roce začalo tréninkem určeným pro nižší technické stupně. V odpoledních hodinách pak ve sportovní hale Třebeš proběhly další dva tréninky pro pokročilé cvičence. Sobota byla ve znamení přípravy kata na Mistrovství Evropy a v neděli se seminář vrátil opět do třebešské haly, kde proběhly další dva tréninky a rovněž páskování na stupně DAN, tedy černé pásy.

Semináře se zúčastnilo  na 130 cvičenců, z toho 80 z domácího Spartaku. Také páskování mělo tentokrát větší zastoupení. Ze Spartaku úspěšně splnili zkoušky na 1.DAN Jana Vrbatová, Ondřej Dostál a Jasmín Draganovič, 2.DAN obdrželi Ivana Guzková, Jiří Kotala, Jakub Škaloud a Jan Rohlena.

Kancho Nobuaki Kanazawa se brzy do Hradce Králové vrátí, neboť bude hostem na nadcházejícím Mistrovství Evropy SKIEF 2017 ve Fortuna Aréně.

 

Fotografie