Aktuální reportáže

North Bohemia 2012

(29.10.2012, 22:44)

V sobotu 13. října 2012 se v Ústí nad Labem konal kvalitně obsazený turnaj North Bohemia, který patří mezi české karatistické soutěže s největší tradicí. Spartak vyslal do Severních Čech šestičlennou výpravu, která se vrátila se čtyřmi cennými kovy (1x stříbro, 3x bronz). V konkurenci 414 závodníků z 65 klubů z 9 různých zemí (ČR, Slovensko, Ukrajina, Dánsko, Rusko, Polsko, Německo, Izrael, Chorvatsko) tak naši svěřenci sbírali další cenné zkušenosti a také body do nominačního žebříčku na MČR.

 

V disciplíně kata se podařilo vybojovat dva bronzy a jedno páté místo. V kategorii st. žákyň skončila na třetí pozici Barbora Bukáčková. Stejně dopadl i kata tým žáků ve složení Vojtěch Jedlička, Lukáš Král, Adam Matěj. Pátý skončil mezi juniory Jan Boháč.

V žákovských kategoriích kumite se bohužel dařilo pouze Barboře Bukáčkové, která mezi st. žákyněmi nad 50 kg obsadila vynikající druhou příčku. Další čtyři st. žáci (V. Jedlička, A. Matěj, L. Král, D. Gregor) bohužel tentokrát na body nedosáhli a i nadále tak budou muset bojovat o svůj postup na prosincový republikový šampionát, který se bude konat v Českých Budějovicích. Poslední medaili, a sice bronzovou v kategorii juniorů do 76 kg, získal Jan Boháč.

 

Kompletní výsledky jsou k dispozici zde.

Žebříček klubů je k dispozici zde.