Aktuální reportáže

Nekoř 2014 - 3.den

(12.08.2014, 00:39)

Program třetího dne soustředění SK Karate Spartak HK musel být kvůli nepřízni počasí trochu upraven. Ranní rozcvička i dopolední trénink zaměřený na přípravu na páskování se ještě stihly odcvičit pod širým nebem, pak už ale déšť definitivně zahnal účastníky soustředění do budovy, kde proběhl i večerní trénink kopů na tatami.

Ještě před tím ale na všechny čekal další týmový úkol pro jednotlivé pokoje a také turnaj v pexesu, který byl rozehrán na úrovni základních skupin, a v dalších dnech pak proběhne play-off. V japonských rébusech se pokročilo na druhý stupeň úrovně, stejně jako v origami. Po třech dnech už je složeno celkem 1075 origami. Účastníci tak atakují dosavadní rekord soustředění vytvořený v loňském roce – 2763 origami.

Třetí den soustředění byl zakončen promítáním klasického filmu Kuro obi (Černý pás), který před několika lety nadabovali do českého jazyka pro potřeby klubu sami trenéři SK Karate Spartak HK. V úterý bude na programu volný den, co se týče tréninkového programu. Na řadě tak budou přednášky či soutěže pro zpestření.

 

Fotografie z 3. dne soustředění si můžete prohlédnout zde.