Aktuální reportáže

Národní pohár mládeže 2014 - Havířov

(27.11.2014, 15:15)

Letošní poslední Národní pohár mládeže ČSKe, na kterém bylo možné posbírat poslední body do nominačních žebříčků na Mistrovství ČR, hostil Havířov. Spartak Hradec Králové vyslal na tento turnaj čtyři závodníky z řad žactva a dorostu, kteří měli reálnou šanci probojovat na republikový šampionát, konkrétně Radku Dejdarovou, Lucii Havrdovou, Barboru Bukáčkovou a Dominika Gregora.

Naši závodníci byli na severu Moravě velice úspěšní a přivezli do Hradce Králové celkem čtyři medaile.

Barbora Bukáčková opět potvrdila vynikající formu, díky které měla jako jediná start na MČR již jistý, a mezi dorostenkami ovládla jak disciplínu kata, tak i disciplínu kumite (+54 kg). Mezi dorostenci si zajistil postup na MČR Dominik Gregor díky druhému místu v kategorii kumite -63 kg. K němu přidal ještě sedmé místo v disicplíně kata, čímž získal body žebříčku, ve kterém ale figuruje zatím jako náhradník.

Premiéru na Národním poháru si odbyly Radka Dejdarová a Lucie Havrdová, a to v kategoriích kata st. žákyně a kumite st. žákyně +50 kg. Radka i přes dobré výkony na bodované pozice bohužel nedosáhla. Lucka obsadila velice nadějné třetí místo v disciplíně kumite, avšak v postupovém žebříčku na MČR je zatím na pozici první náhradnice.

 

Kompletní výsledky

Pořadí klubů