Aktuální reportáže

GP Ústí nad Labem 2013

(31.05.2013, 16:49)

V sobotu 25. května 2013 se v Ústí nad Labem konal další ročník tamní Grand Prix. V konkurenci 386 závodníků z osmi různých států se pokoušeli uspět i vybrani členové našeho závodního týmu.

 

V disciplíně kata se našim zástupcům tentokrát bohužel příliš nedařilo. Na body do nominačního žebříčku dosáhla pouze Barbora Bukáčková za 7. místo v kategorii dorostenek a Petr Felcman za stejné umístění mezi juniory.

Medaile tak přineslo až kumite. Nejobsazenější byla z našeho pohledu kategorie dorostenců do 52 kg, kde jsme měli hned tři naše závodníky. Jan Malý a Adam Matěj skončili shodně na třetí pozici, takže si ze severu Čech přivezli bronzové medaile. Právě Adam Matěj porazil v posledním utkání posledního našeho zástupce Vojtěcha Jedličku, který se tak musel spokojit s pátou pozicí. Těsně za stupni vítězů skončil i Dominik Gregor v kategorii dorostenců do 57 kg.

Barbora Bukáčková startující mezi dorostenkami nad 54 kg prohrála v mezinárodně obsazené kategorii až ve finále, kde kvůli čtyřem technickým trestům podlehla německé závodnici Selině Stamerové. Obsadila tak druhé místo.

 

Kompletní výsledky

Pořadí klubů