Trénink na páskování 22.4.2018

(18.04.2018)

Níže naleznete aktualizovaný seznam cvičenců vybraných na trénink na páskování, který proběhne v neděli 22.4.2018 v našem tréninkovém objektu.
Součástí seznamu je i přesný harmonogram.
Jedná se primárně o procvičovací trénink. Teprve na něm budou vybráni cvičenci na samotné páskování.

Páskování mohou sledovat rodiče na obrazovkách, po zkouškách se mohou v tělocvičně účastnit předání certifikátů a pásků a tam si také budou moci pořizovat fotografie. Focení při průběhu páskování zajistíme my a fotografie cvičencům poskytneme

Případné zkoušky budou probíhat ve druhé části plánovaného času na trénink, jak vyplývá z přiložené tabulky.
 

jméno příjmení skupina na kyu trénink případné páskování  poplatek za případné páskování 
Ludvík Púdelka N1 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Matěj Púdelka N1 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Miroslav Houha N1 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Michal Michálek N1 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Danica Vágnerová N1 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Marek Čelakovský N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Anežka Drahá N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Josef Grundmann N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
David Janouch N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Jan Kahl N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Adam Kuzica N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Ngoc Huyen Nguyen N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Ladislav Peřina N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Anna Peřinová N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Dominik Rambousek N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Matyáš Suchý N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Vít Tintěra N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Lukáš Votýpka N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Filip Vyleťal N2 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Tomáš Fabo ND 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Jiří Hampl ND 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Roman Jílek ND 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Jiří Mareček ND 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Jan Marinica ND 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Adam Špaček ND 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Markéta Tomšová ND 8 16.30 - 17.30 17.00                  400,00 Kč
Tomáš Havlíček D4 6 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Samuel Košnar D4 6 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Matěj Lupoměský D4 6 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Sofie Josefína Modráčková D4 6 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Barbora Petrová D4 6 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Nella Felcmanová D5 6 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Matyáš Hampl D5 6 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Adam Kučera D5 6 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Ondřej Svoboda D5 6 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Ondřej Velc D5 6 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Bedan Oliver D2 5 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Denis Hanzlík D2 5 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
David Hübsch D2 5 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Petr Žák D2 5 17.30 - 18.30 18.00                  500,00 Kč
Pavel Rozman D6 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Nikolas Wagner D6 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Eliška Hrnčiariková D6 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Jonáš Bedan D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Petr Cipra D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Samuel Finsterle D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Kateřina Guzková D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Adina Matoulková D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Adam Pejcha D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Klára Pohnerová D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Lukáš Šikula D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Jakub Štampfer D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Pavel Trnka D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč
Viktor Žirko D2 4 18.30 - 19.30 19.00                  500,00 Kč