Karate Spartak HK http://www.spartak.cz/ Kanál pro odběr novinek ze stránek SK Karate Spartak Hradec Králové cs SKIF Prague Open 2019 - info http://www.spartak.cz/uvod/archiv-aktualit/skif-prague-open-2019-info/ Info k výjezdu na SKIF Prague Open 30.11.2019  Wed, 27 Nov 2019 23:59:00 +0100 SKIF Prague Open 2019 http://www.spartak.cz/uvod/archiv-aktualit/skif-prague-open-2019/ Přihlašování na turnaj Wed, 20 Nov 2019 23:55:00 +0100 Info ke Kvalifikačnímu turnaji 2019 http://www.spartak.cz/uvod/archiv-aktualit/info-ke-kvalifikacnimu-turnaji-2019/ Informace k výjezdu na sobotní Kvalifikační turnaj do Dubňan Wed, 13 Nov 2019 12:54:00 +0100 Info k výjezdu do Maďarska http://www.spartak.cz/uvod/archiv-aktualit/info-k-vyjezdu-do-madarska/  Info k víkedovému semináři a turnaji v Šoproni Wed, 13 Nov 2019 12:53:00 +0100 Do 1.11.2019 se netrénuje http://www.spartak.cz/uvod/archiv-aktualit/do-1112019-se-netrenuje/ Tento týden neprobíhají tréninky Tue, 29 Oct 2019 02:28:00 +0100 SKIF Open 2019 - info http://www.spartak.cz/uvod/archiv-aktualit/skif-open-2019-info/ Informace k výjezdu na SKIF Open Thu, 17 Oct 2019 09:44:00 +0200 Tréninkový rozvrh 2019/2020 http://www.spartak.cz/uvod/archiv-aktualit/treninkovy-rozvrh-20192020/ Nový tréninkový rozvrh a rozdělení do tréninkových skupin  Sun, 25 Aug 2019 11:22:00 +0200 Nekoř 2019 - 7.den http://www.spartak.cz/akce-spartak/soustredeni/nekor-2019-7den/ Reportáž a fotografie z posledního dne v Nekoři Fri, 23 Aug 2019 23:36:00 +0200 Nekoř 2019 - 6.den http://www.spartak.cz/akce-spartak/soustredeni/nekor-2019-6den/ Reportáž a fotografie z šestého dne v Nekoři Fri, 23 Aug 2019 08:11:00 +0200 Nekoř 2019 - 5.den http://www.spartak.cz/akce-spartak/soustredeni/nekor-2019-5den/ Reportáž a fotografie z pátého dne v Nekoři  Thu, 22 Aug 2019 00:27:00 +0200 Nekoř 2019 - 4.den http://www.spartak.cz/akce-spartak/soustredeni/nekor-2019-4den/ Reportáž a fotografie ze čtvrtého dne v Nekoři Wed, 21 Aug 2019 01:27:00 +0200 Nekoř 2019 - 3.den http://www.spartak.cz/akce-spartak/soustredeni/nekor-2019-3den/ Reportáž a fotografie z třetího dne v Nekoři  Tue, 20 Aug 2019 02:14:00 +0200 Nekoř 2019 - 2.den http://www.spartak.cz/akce-spartak/soustredeni/nekor-2019-2den/ Reportáž a fotografie z druhého dne v Nekoři Mon, 19 Aug 2019 09:12:00 +0200 Nekoř 2019 - 1.den http://www.spartak.cz/akce-spartak/soustredeni/nekor-2019-1den/ Reportáž z prvního dne v Nekoři Sat, 17 Aug 2019 23:44:00 +0200 Tréninky na páskování 16.6.2019 http://www.spartak.cz/uvod/archiv-aktualit/treninky-na-paskovani-1662019/ Seznam vybraných cvičenců + harmonogram (UPDATE k 14.6.) Thu, 13 Jun 2019 02:06:00 +0200 Páskování 6.6.2019 http://www.spartak.cz/akce-spartak/paskovani/paskovani-662019/ Na páskování dne 6.6.2019 uspělo 7 cvičenců Tue, 11 Jun 2019 23:56:00 +0200 Páskování 5.6.2019 http://www.spartak.cz/akce-spartak/paskovani/paskovani-562019/ Na páskování 5.6.2019 uspělo 21 cvičenců. Mon, 10 Jun 2019 23:47:00 +0200 Mistrovství ČR SKIF 2019 http://www.spartak.cz/akce-spartak/zavody/mistrovstvi-cr-skif-2019/ V Hradci Králové se konalo Mistrovství ČR organizace SKIF CZ Wed, 01 May 2019 19:22:00 +0200 Nobuaki Kanazawa 2019 http://www.spartak.cz/akce-spartak/seminare/nobuaki-kanazawa-2019/ Na seminář do Hradce Králové opět zavítal šéf světové federace SKIF - kancho Nobuaki Kanazawa Tue, 30 Apr 2019 19:06:00 +0200 V 18. a 19. týdnu se trénuje pouze v pondělí a úterý http://www.spartak.cz/uvod/archiv-aktualit/v-18-a-19-tydnu-se-trenuje-pouze-v-pondeli-a-utery/ Ve dnech 1.5., 2.5., 8.5. a 9.5. se netrénuje Sun, 28 Apr 2019 21:44:00 +0200