Závody

Ženy ze Spartaku po jednoleté odmlce opět vyhrály 1.ligu

(13.03.2011, 20:35)

Seniorský kumite tým žen našeho klubu opět prokázal, že ve své kategorii nemá konkurenci, když po tříkolové 1.lize karate dokázal znovu získat titul Mistra České republiky.

Zkušené trio ve složení Radka Krejčová, Petra Peceková a Eva Lálová neokusilo během tří kol a tedy během celkových dvanácti utkání ani jedenkrát hořkost porážky. Největším soupeřem mu byl tým Slavia TU Liberec, který nakonec obsadil druhou příčku. Ten sice dokázal s hradeckými ženami dvakrát po sobě remizovat, ale v posledním kole už naše závodnice neponechaly nic náhodě a bez větších problémů si došly pro titul.

Ženský kumite tým ze Spartaku Hradec Králové vévodí českým tabulkám už dlouhou dobu. 1.ligu karate vyhrává pravidelně už od roku 2006. Pouze v loňském roce skončil "až" druhý právě za Libercem. Letos si tedy hradecké závodnice opět spravily chuť a následující rok budou úřadujícími Mistryněmi České republiky v kategorii kumite tým.