Závody

SKIF Prague Open 2018

(07.01.2019, 12:39)

Posledním turnajem roku 2018 byla soutěž SKIF Prague Open, která se konala 16.12. v Praze. SK Karate Spartak Hradec Králové vyrazil na tuto akci v početné sestavě a jasně ji ovládl, když získal celkem 48 medailí (19 zlatých, 18 stříbrných a 11 bronzových). Jak bývá na soutěžích organizace SKIF obvyklé, opět se soutěžilo v disciplínách kata, řízené kumite a sportovní kumite.

Zde je přehled medailistů z našeho klubu:

1. kata ženy U20 Barbora Bukáčková
1. kata ženy Barbora Bukáčková
1. kumite ženy U20 +60kg Barbora Bukáčková
1. kumite ženy +60kg Barbora Bukáčková
1. kumite muži -75kg David Novák
2. kata ženy Andrea Žáková
2. kumite ženy +60kg Andrea Žáková
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Monika Gregorová
3. Džiu Ippon kumite juniorky Monika Gregorová
1. kata muži U20 Dominik Gregor
1. kumite muži U20 -70kg Dominik Gregor
2. kumite muži -75kg Dominik Gregor
1. kata juniorky (16-17) Lucie Havrdová
2. kata ženy U20 Lucie Havrdová
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Lucie Havrdová
2. kumite ženy U20 +60kg Lucie Havrdová
1. Džiu Ippon kumite juniorky Lucie Havrdová
2. kumite junioři (16-17) +65kg Václav Mrštík
3. kata muži U20 Jan Kučera
2. kumite muži U20 -70kg Jan Kučera
2. kata muži U20 Filip Solař
3. kumite muži U20 -70kg Filip Solař
3. kata junioři (16-17) Jonáš Szanyi
3. Džiu Ippon kumite junioři Jonáš Szanyi
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Aneta Smetanová
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Aneta Smetanová
1. Kihon Ippon kumite dorost Aneta Smetanová
2. Džiu Ippon kumite juniorky Aneta Smetanová
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Lenka Rybínová
2. Kihon Ippon kumite dorost Lenka Rybínová
1. kata ml. žáci (10-11) Jan Jaroš
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Jaroš
1. kata ml. žákyně (10-11) Adina Matoulková
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adina Matoulková
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adam Pejcha
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Rudolf Haviger
3. kata st. žáci (12-13) Matyáš Zalabák
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Jiří Jaroš
1. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Guzková
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Kateřina Guzková
3. kata dorostenci (14-15) Aleš Pejcha
3. kata ml. žáci (7-9) Denis Hanzlík
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Denis Hanzlík
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Matěj Kučera

 

Královéhradecký Spartak obsadil v hodnocení klubů první místo. Druhý byl SKBU Hostivař (8-11-5) a třetí Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava (7-2-2).

 

Kompletní výsledky

Kompletní pořadí klubů