Závody

Radka Krejčová došla na ME EKF do čtvrtfinále

(31.05.2013, 16:23)

Od 9. do 12. května 2013 probíhalo v maďarské metropoli Budapešti seniorské Mistrovství Evropy federace EKF (European Karate Federation), která spadá pod federaci WKF (World Karate Federation). Šampionátu se v rámci výpravy české reprezentace zúčastnila i trenérka našeho klubu Radka Krejčová, která jela do Maďarska obhajovat loňské stříbro.

Bohužel tentokrát však Radka skončila před branami bojů o medaile. V prvním kole byla jako loňská finalistka nasazená a ve druhém si poradila poměrem 1:0 se španělskou závodnicí Laurou Palaciovou Gonzalezovou. V následném čtvrtfinále na ní  čekala domácí reprezentantka Nikola Barthaová. Tento zápas skončil rovněž poměrem 1:0, ovšem tentokrát v neprospěch Radky. Maďarka navíc v dalším kole podlehla budoucí vítězce celé kategorie, takže Radka neměla možnost bojovat ještě v repasáži alespoň o bronz.