Závody

International Shotokan Cup 2019

(27.02.2019, 22:40)

Závodníci SK Karate Spartak HK se dne 26.1.2019 zúčastnili tradičního turnaje SKIF International Cup v italském Castel d´Ario. Turnaj byl určen pouze pro černé pásy, proto do Itálie vyjela pouze úzká špička závodního týmu našeho klubu a současně reprezentace SKIF CZ – David Novák, Barbora Bukáčková, Andrea Žáková, Dominik Gregor Radka Dejdarová, Jan Boháč a Lucie Havrdová.

Na tatami nakonec vybojovala stříbrnou medaili Lucie Havrdová, kterou v kategorii kata juniorek předstihla pouze reprezentantka Indonésie Maritza Rahmadhani. Bronz pak získala Barbora Bukáčková ve velké konkurenci kumite žen. Dobře si vedly také týmy kumite – ženy jen těsně prohrály s pozdějšími vítězkami – domácím výběrem Itálie - a muži bojovali o bronz s výběrerm Anglie, kterému nakonec také těsně podlehli. V celkovém hodnocení naši závodníci obsadili sedmé místo a předstihli dokonce reprezentace Polska, Německa či Ruska.