Ocenění

Velká cena Trutnova 2014

(26.01.2014, 00:01)

Závodníci našeho klubu hned na úvod nového roku zavítali na první závod mládežnické sezóny 2014 - Velkou cenu Trutnova. Celkem 21 karatistů vybojovalo v kategoriích kata a kumite celkem 25 medailí, z toho 7 zlatých. SK Karate Spartak HK tak obsadil první místo v žebříčku klubů na tomto turnaji.

Potěšitelné je, že hned 9 našich závodníků vybojovalo medaile současně v kata i kumite, což svědčí o jejich komplexní přípravě. Závodníci se brzy do Trutnova vrátí, neboť právě toto město hostí 25. ledna 1.kolo Ligy kumite družstev.

Na turnaji byli rovněž oceněni nejlepší závodníci Východočeského svazu karate roku 2013, mezi kterými nechyběli ani zástupci Spartaku. Titul v této soutěži, ve které se sčítají výsledky disciplín kata i kumite a která tedy preferuje karatistickou všestrannost, si odnesl Jan Boháč (kategorie junioři) a Barbora Bukáčková (kategorie dorostenky).