Klubové turnaje

Prázdninový turnaj 2011

(28.06.2011, 22:12)

 Ve dnech 20. a 21. června , tedy na samotném konci letošní sezóny, se v rámci jednotlivých tréninkových skupin konal již pravidelný Prázdninový turnaj, na kterém si všichni cvičenci našeho klubu mohli prověřit dovednosti nabyté během uplynulého roku v trochu jiné než tréninkové atmosféře. Ačkoliv hlavním cílem této a jí podobných akcí je především poskytnutí příležitosti všem cvičencům podělit se s ostatními, ať už rodiči nebo dalšími cvičenci, o vše nové, čemu se během dalšího roku naučili, bojovalo se na Prázdninovém turnaji i o diplomy, medaile a poháry. Při této příležitosti pak byly v jednotlivých skupinách vyhlášeny i výsledky soutěže o nejlepší docházku.

Níže se můžete seznámit s kompletními výsledky, případně si prohlédnout fotogalerie.

 

Skupina "bez kyu"

KATA HEIAN SHODAN

1. místo     Viktor Pražák
2. místo     Zdeněk Černovský
3. místo     Jaroslav Šalda
 

SANBON KUMITE

1. místo     Berenika Huttová, Jaroslav Šalda
2. místo     Marian Brixi, Zdeněk Černovský
3. místo     David Smudek, Jonáš Szanyi
 
Kompletní fotogalerii z turnaje pro skupinu "bez kyu" naleznete zde.
 

Skupina "7-14 let"

KATA HEIAN SHODAN

1. místo     Adéla Rozmanová
2. místo     Klára Plodková
3. místo     Dominik Sochulák
 

SANBON KUMITE

1. místo     Jiří Eliášek, David Bartoš
2. místo     Jan Řepka, Dominik Sochulák
3. místo     Daniel Dlouhý, David Buchal
 
Kompletní fotogalerii z turnaje pro skupinu "7-14 let" naleznete zde.
 

Skupina "7.kyu DC"

KATA HEIAN SANDAN

1. místo     Radka Dejdarová
2. místo     Monika Gregorová
3. místo     Jiří Holakovský
 

SANBON KUMITE

1. místo     Jiří Holakovský, Adam Šenkeřík
2. místo     Václav Mrštík, Martin Pokorný
3. místo     Kateřina Hladíková, Radka Dejdarová
 
Kompletní fotogalerii z turnaje pro skupinu "7.kyu DC" naleznete zde.


Skupina "8.kyu"

KATA HEIAN NIDAN

1. místo     Vojtěch Velc
2. místo     Anna Faltová
3. místo     Barbora Kodytková
 

SANBON KUMITE

1. místo     Anna Faltová, Tomáš Popek
2. místo     Jáchym Zamouřil, Jan Zumr
3. místo     Sun Zheng, Tomáš Gabriel
 
Kompletní fotogalerii z turnaje pro skupinu "8.kyu" naleznete zde.


Skupina "7.kyu DBDN"

KATA HEIAN SANDAN

1. místo     Adam Plodek
2. místo     Tibor Malinský
3. místo     Daniel Petr
 

SANBON KUMITE

1. místo     Daniel Petr, Jiří Šťásek
2. místo     Adam Plodek, Tomáš Lejsek
3. místo     Karolína Rolková, Kamila Černá
 
Kompletní fotogalerii z turnaje pro skupinu "7.kyu DBDN" naleznete zde.


Skupina "6.kyu"

KATA HEIAN YONDAN

1. místo     Kristýna Kučerová
2. místo     Sofie Wagnerová
3. místo     Tereza Faberová
 

SANBON KUMITE

1. místo     Nikola Křemenáková, Sofie Wagnerová
2. místo     Kristýna Kučerová, Jan Kučera
3. místo     Jakub Smetana, Erik Zikl
 
Kompletní fotogalerii z turnaje pro skupinu "6.kyu" naleznete zde.
 

Skupina "DA2"

KATA OPEN

1. místo     David Novák
2. místo     Karel Pešek
3. místo     Dominik Gregor
 

SANBON KUMITE

1. místo     Dominik Gregor, David Novák
2. místo     Jan Malý, Karel Pešek
3. místo     Tomáš Růžička, Lukáš Rykr
 
Kompletní fotogalerii z turnaje pro skupinu "DA2" naleznete zde.