Aktuální reportáže

Velká cena Trutnova 2016

(10.03.2016, 10:05)

27.2.2016 se v Trutnově konala tradiční Velká cena Trutnova, do které opět zasáhli i závodníci SK Karate Spartak Hradec Králové. Turnaj byl určen pro všechny závodní týmy, a tak do Trutnova vyrazilo 33 závodníků všech věkových kategorií. Turnaj byl z pohledu královéhradecký závodníků velmi úspěšný, neboť si přivezli celkem 8 zlatých, 5 stříbrných a 10 bronzových medailí. K tomu přidali dalších 9 umístění na pátých pozicích a 4 umístění na sedmých pozicích. Jelikož se jednalo o krajskou nominační soutěž na prosincové mistrovství České republiky, připsali si naši závodníci velmi důležité body. Spartak navíc obsadil i první příčku v pořadí klubů. Druhý skončil polský klub Karate Shuseikan Scinawa (6-6-8) a třetí místo obsadil Dragon Neratovice (7-3-8).