Aktuální reportáže

Velká cena Nymburka 2012

(11.05.2012, 22:55)

Závodníci Spartaku Hradce Králové se zúčastnili druhého nominačního turnaje na Mistrovství České republiky mládeže. Výjezd tvořilo celkem 21 karatistů, kteří na Velké ceně Nymburka soutěžili především v disciplíně kata. V tradičně nabitých kategoriích se na stupně vítězů dostali Adam Matěj, který skončil druhý v kata starších žáků a Andrea Žáková, která vybojovala bronz mezi juniorkami. V kumite pak zabojoval Vojtěch Jedlička, který vyhrál kategorii starších žáků do 45 kg. Dívčí kategorie byly opět méně obsazené a tak medaile získaly Andrea Žáková v soutěži kumite juniorek nad 59 kg a Monika Gregorová v kumite mladších žákyň nad 30 kg. Celkově zanechali karatisté Spartaku na soutěži dobrý dojem. Pouze u začínajících závodníků byly znát nedostatky v technice a především jistota, nasazení  a bojovnost v kata.

Fotogragie z této akce si můžete prohlédnout zde.