Aktuální reportáže

Shotokan International Cup 2018

(05.02.2018, 08:48)

V sobotu 27.1.2018 se reprezentace SKIF CZ složená z velké části ze závodníků SK Karate Spartak Hradec Králové zúčastnila Shotokan International Cupu v Italském Castel d’Ario. Z královéhradeckého Spartaku vyrazilo do Itálie celkem devět závodníků, konkrétně Radka Dejdarová, Barbora Bukáčková, Lucie Havrdová, David Novák, Jan Malý, Dominik Gregor, Andrea Žáková, Petr Felcman a Jan Rohlena.

Ještě před samotným turnajem se všichni zúčastnili semináře s shihanem Masaru Miurou a senseiem Paolem Lusvardim. Oba tito mistři pravidelně navštěvují i Českou republiku a letos budeme mít tu čest přivítat je i na semináři konaném v rámci Grand Prix Hradec Králové.

Na samotném turnaji se naši závodníci zúčastnili kategorie určené čistě pro černé pásy, a to v disciplínách kata i kumite.V nabité mezinárodní konkurenci si vedla nejlépe Lucie Havrdová, která zvítězila v kategorii kumite juniorky. Ve stejné kategorii pak Radka Dejdarová obsadila čtvrté místo. Těsně pod stupni vítězů skončil také kumite tým mužů. V ostatních zápasech vypadli naši závodníci před branami semifinále, proto se do konečné výsledkové listiny nedostali.