Aktuální reportáže

Radka Krejčová se stala mistryní světa WGKF

(30.10.2013, 22:54)

Trenérka SK Karate Spartak Hradec Králové Radka Krejčová se ve dnech od 11.9. do 16.9.2013 zúčastnila světového šampionátu federace WKGF (World Goju-ryu Karate Federation), které se konalo v jihoafrickém Kapském Městě. Radka startovala jako obvykle v kategorii kumite ženy nad 68 kilogramů, kde obsadila fantastické první místo a stala se tak v rámci dané federace mistryní světa.

Ve finále si poradila s ruskou reprezentantkou Tatianou Yarovayovou. Třetí místa obsadily dvě německé závodnice, a sice Rebecca Niggiová a Monique Puscherová.

Velice dobře si na mistrovství vedla i celá česká výprava, která získala celkem 6 zlatých, 3 stříbrné a 7 bronzových medailí. V celkovém hodnocení národů tak Česká republika obsadila 4. místo.