Aktuální reportáže

MČR SKIF 2014

(09.07.2014, 17:34)

V Hradci Králové se v třebechovické sportovní hale konalo 15.6.2014 už druhé MČR karate SKIF mládeže. Turnaj pořádal Spartak Hradec Králové za podpory Královéhradeckého kraje. Stejně jako v loňském roce měly všechny věkové kategorie možnost soutěžit ve třech disciplínách - v kata a ve dvou druzích řízeného kumite podle výše technických stupňů. Turnaje se zúčastnilo celkem 98 závodníků z osmi klubů České republiky. Nejúspěšnějším klubem se stal SK Karate Spartak HK, který měl také na šampionátu nejpočetnější výpravu 59 závodníků. Spartak získal celkem 58 medailí, z toho 18 zlatých. Na druhém místě skončil klub Shotokan Karate-Do Sokol Slaný a třetí příčku obsadil plzeňský Nagai-Michi. Klub SK Karate Spartak děkuje všem svým závodníkům za výbornou prezentaci našeho karate a blahopřeje všem medailistům. Příští rok by měl být v rámci MČR převratný, neboť by mělo být na Mistrovství zařazeno i volné sportovní kumite a také soutěž řízeného kumite dvojic.